Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rodina klisny 128 Terešva

25. 8. 2015

0. 128 Terešva, nar.1937 východopruský kůň

1. 387 Furioso XIV, nar.1953 (ALB), nar.1953, tř.II

  2. 486 Furioso XXVI, nar.1960 (ALB), tř.E

   3. 1033 Quoniam II-1, nar.1966, tř.E , pot.:S:ST - plemenný hřebec

   3. 558 Quoniam II 30, nar.1968 (ALB), tř.E, pot.:D:L,S:ZL

     4. 471 Genius 13 , nar.1989, tř.7,6, vl.:S:ZL, pot.:D:T,S:S,C:ZL - plemenný hřebec

   

1. 401 Furioso XIV , nar.1954 (ALB), tř.II

  2. 2979 Quoniam 17, nar.1960, tř.E, pot.:D:T,S:L - plemenný hřebec

  2. 492 Quoniam, nar.1961 (ALB), tř.E

    3. 538 Przedswit X 21, nar.1966 (ALB), tř.E, pot.:D:Z,S:ST

      4. 2161 Karneol 27, nar.1972, tř.I - plemenný hřebec

      4. 666 Granát 38 Niké, nar.1976 (ALB), HPK 7,1, vl.:D:Z,S:ST, pot.:D:Z,S:S

        5. 52/391 Nikola po 2185 Obvod, nar.1992, PK 7,0, vl.:D:Z,S:S, pot..:S:ZL

      4. 674 Karneol 42 Opera, nar.1977 (ALB), HPK 7,5, vl.:S:S, pot.:D:S,S:S,A:T

        5. 2591 Amon 36, nar.1990, tř.7,5 , vl.:A:T, pot.:D::S,S:S,C:L,A:T - plemenný hřebec 

        5. 2642 Duman 5 Dukar, nar.1991, tř.6,7 , vl.:S:L,pot.:D:L,S:S, C:S - plemenný hřebec

    3. 555 Przedswit X 30 , nar.1968 (ALB), tř.E, pot.:D:L

      4. Duellano I 27 Niké, nar.1980 (ALB), tř.6,8, vl:D:L

        5. 7-46 Terka po 2144 Servátor 21, nar.1988, HPK 7,6, pot.:D:L,S:S

          6. 73/46 Tercie po 2573 Marobud, nar.1994, HPK 7,5, pot.:D:L,S:S,C:S

          6. 69/159 Termona po 2306 Amon , nar.1995, HPK 7,1, vl.:S:L,pot.:S:Z

             7. 67/449 Lola Lita po 2805 Le Patron, nar.2006, PK 7,7

               8. 67/556 Lindsy K po 2745 Oskar, nar.2011, PK 7,6

         6. 66/68 Tina po 2598 Löwenmut 2 , nar.1997, HPK 7,6, vl.:D:L,S:Z

            7. 65/185 Toffee po 2906 Federweisser , nar.2009, HPK 7,7

    3. VČ 218 Rita po 2613 Przedswit III 2, nar.1971 (ALB), pot.:S:L

      4. VČ 1357 Viky po 23 Varin lipský, nar.1983, HPK 7,6, vl.:S:L, pot.:D:Z,S:ST,C:L

        5. 1/800 Grácie po 6013 Buenos, nar,1998, PK 7,0, vl.:S:ZL,C:L

        5. 1/919 Heidi po 6013 Buenos, nar.1999, AP HPK 7,0, vl.:D:Z,S:ST

     4. Č 1321 Orina po 2185 Obvod, nar.1985, HPK 7,5, pot.:D:L,S:L

        5. 6/413 Odeta po 328 Belendek mělnický , nar.1994, HPK 7,3, vl.:S:L, pot.:S:ST

          6. 6/724 Omega po 794 Corsár, nar.2005, HPK 7,1, vl.:S:S, pot..:S:L

             7. 6/837 Orida po 2901 Lancelot, nar.2009, AP HPK 7,8, vl.:S:L

          6. 80/315 Orange po 1016 Quirado, nar.2006, CS 7,8, vl.:S:S**

          6. 6/782 Osaka po 577 Rock´n Roll , nar.2007, PK 6,9, vl.:S:L

          6. 6/836 Orsay po 2765 Cassilius , nar.2009, HPK 7,2, vl.:S:L*

       5. 6/489 Valta po 428 Valát 12, nar.1997, PK 6,9, pot.:S:L

          6. 6/690 Venuše po 299 Przedswit XVI-12, nar.2004, PK 7,4, vl.:S:Z

          6. 6/779 Corida po 688 Cornet P, nar.2007, PK 6,8

          6. 2/33 Cartegana po 2772 Calanthano , nar.2009, PK 7,7, vl.:S:L

    3. 622 Karneol 33 , nar.1973 (ALB), tř.E, pot.:S:ST

      4. 2453 Topas 3, nar.1985, tř.7,7, pot.:S:T,C:Z - plemenný hřebec

      4. Faradascha 4 Flétna, nar.1979 (ALB), pot.:S:ST

        5. SM 3360 Era po 3206 Eros, nar.1986 (ALB), PK 7,0, vl.:S:ST, pot.:S:S

          6. 65/307 Eura po 2651 Quoniam VII 1, nar.2000, HPK 7,0, vl.:S:S, členka vítězného družstva na MČR Ptýrov 2009

          6. 65/379 Ebi po 2782 Ballast, nar.2002, HPK 7,2, vl.:S:ZL

          6. 65/8 Evica po 2726 Cartouche , nar.2005, AP HPK 7,7, 1.místo na ZV Frenštát pod Radhoštěm

     4. 711 Faradascha, nar.1980 (ALB), HPK 7,8, vl.:S:S, pot.:S:L

     4. JM 3482 Unita po 2308 Diktant 34, nar.1981, HPK, pot.:D:L,S:S

       5. VČ 1783 Pamela po 2266 Przedswit X 80 , nar.1990, HPK 7,4, vl.:D:L,S:S , pot.:D:S,S:S*

         6. 50/285 Quinsi po Quick Lauro Z, nar.2008, AP HPK 7,4, vl.:D:S,S:L

         6. 46/81 Paris po 2997 Aristo Z, nar.2009, AP HPK 7,8, vl.:S:S

    3. 654 Granát , nar.1975 (ALB), tř.I

      4. 3-767 Faradascha 3 Gazela , nar.1979 (ALB), HPK 8,5, pot.:D:Z,S:S

        5. 271 Przedswit svrženský 2, nar.1986, tř.7,3, vl.:D:Z,S:S, pot.:D:S,S:T - plemenný hřebec

        5. 3-149 Geta po 54 Furioso XLVIII-3, nar.1984, vl.:S:ZL, pot.:D:ST,S:S

          6. 21/155 Gina po 252 Litograf 20, nar.1992, HPK 7,3, vl.:S:ZL, pot.:S:S**

            7. 21/363 Gilly po 473 Valát 33, nar.1997, HPK 7,7, vl.:S:S, pot.:S:ZL

            7. 21/485 Genylop po 536 Lopez 17, nar.2001, HPK 7,6, vl.:S:S**

     5. ZČ 1058 Granada po 37 Gidran XIV 49 , nar.1987, HPK 7,5, pot.:D:Z,S:S

       6. 21/146 Grácie po 299 Przedswit XVI-12, nar.1992, AP HPK 7,5, vl.:D:Z,S:S, pot.:S:L

         7. 21/444 Graciela po Beneagles (GB) , nar.2000, PPK 7,6

         7. 21/550 Glorie Svržno po 536 Lopez 17 , nar.2003, HPK 7,7, vl.:S:ZL

    5. ZČ 1166 Gejša po 37 Gidran XIV 49 , nar.1988, HPK 7,3

      6. 21/317 Gera po 252 Litograf 20, nar.1996, PK 6,1, pot.:S:S

        7. 21/625 Gája Svržno po 709 Jaspis , nar.2005, HPK 7,3, vl.:S:Z

        7. 21/682 Goya Svržno po 709 Jaspis, nar.2006, HPK 8,1

      6. 21/376 Gobaj po 567 Bentley , nar.1998, HPK 7,3, pot.:S:ZL

        7. 21/630 Grammi Svržno po 709 Jaspis, nar.2005, PK 8,3, vl.:S:ZL

     6. 21/396 Gala po 536 Lopez 17, nar.1999, HPK 6,7, pot.:S:Z

   5. 21/144 Gondola po 252 Litograf 20, nar.1992, HPK 7,2, vl.:S:ZL

     6. 24/815 Šári po 536 Lopez 17, nar.2000, PK 7,8

  5. 21/316 Gapa po 299 Przedswit XVI 12, nar.1996, HPK 7,6, vl.:S:ZL

  5. 21/500 Gazelka po 235 Dietward 7, nar.2002, PK 7,4, pot.:S:ZL

    6. 21/695 Grimma Svržno po 709 Jaspis , nar.2006, HPK 7,9, vl.:S:ZL,  1.místo na západočeské přehlídce tříletých klisen z roku 2009, účastnice finále přehlídky tříletých klisen ĆT, 3.místo na ZV ve Šterkově mlýně

obrazek1.jpg

 50/285 Quinsi po Quick Lauro Z, nar.2008 , 3. místo v žebříčku nejlepších šestiletých koní v drezurních soutěžích